ČSOB a její pojištěníSoučástí nabídky Československé obchodní banky je i celá řada různých druhů pojištění. Konkrétně se jedná o životní pojištění, pojištění schopnosti splácet hypotéku, pojištění budov, staveb a bytů, pojištění domácnosti, pojištění k půjčkám, pojištění po případ ztráty nebo krádeže platební karty, pojištění pro cesty do zahraničí k platebním kartám, pojištění pro řidiče, cestovní pojištění, úrazové pojištění, pojištění vozidel, pojištění domácnosti DOMOV EXPRES a úrazové pojištění k dětskému kontu. Podrobné informace ke všem typům pojištění najdete na stránkách ČSOB Banky na internetu a samozřejmě se můžete poradit také s odborníky na jednotlivých pobočkách. Schůzku v bance si pak můžete sjednat i online z domova.

KB.cz Moje banka je online banking nové generace.

Služby ČSOB Banky pro firmy a podnikatele

Kromě široké nabídky produktů a služeb pro fyzické osoby má ČSOB Banka také pestrou škálu produktů pro podnikatele, firmy, bytová družstva a další instituce. Samostatnou nabídku má ČSOB např. pro zemědělce, pro které nabízí firemní konto, zvýhodněné povolené přečerpání účtu nebo účelový úvěr. Pro bytová družstva a společenství vlastníků pak má ČSOB Banka speciální výhodný program, který zahrnuje ČSOB Družstevní konto. Mohou si také vzít speciální účelový úvěr se splatností až 20 let. Pro obce, města, nebo krajské úřady má ČSOB Municipiální program, který má mnoho výhod. Tento program zahrnuje municipiální konto, cash pooling, konto pro neziskové organizace, vedení účtu Fondu rozvoje bydlení obce a související služby nebo např. komunální financování. Pro společnosti, které dosahují ročního obratu nad 300 milionů korun a mezinárodní korporace pak má ČSOB Banka speciální nabídku korporátního a institucionálního bankovnictví. Za tyto služby získala v minulosti ČSOB řadu prestižních ocenění.

ČSOB Banka na internetu

Na internetu najdeme stránky Československé obchodní banky na adrese www.csob.cz. Stránky jsou pěkně zpracované a přehledné. Hned v záhlaví je hlavní menu se třemi hlavními kategoriemi – Lidé, Firmy a ČSOB. Po levé straně najdeme rychlé odkazy pro přihlášení na ČSOB InternetBanking 24 a ČSOB BusinessBanking 24. Na pravé straně pak vidíme aktuální kurzovní lístek a ceny ČSOB fondů. Stránky jsou k dispozici i v anglickém jazyce, stačí jen v pravém horním rohu kliknout na britskou vlaječku a celý obsah se nám zobrazí v angličtině. ČSOB nechybí ani na sociálních sítích – na Facebooku najdeme její oficiální profil, ale ten je jen pro Slovensko. České republiky se týká facebooková stránka ČSOB Studentské konto, na které mladí lidé najdou spoustu zajímavostí z různých oblastí. Na Twitteru má pak ČSOB profily na adresách https://twitter.com/csobpojisteni a https://twitter.com/AnalyticiCSOB.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!