ČSOB InternetbankingNa ČSOB Internetbanking se můžeme přihlásit dvěma způsoby – buď pomocí identifikačního čísla, PINu a SMS klíče a nebo prostřednictvím čipové karty s elektronickým podpisem. Internetové bankovnictví najdeme na adrese https://ib24.csob.cz/ . Abychom se mohli přihlásit, tak na levé straně vyplníme naše identifikační číslo a PIN a klikneme na Přihlásit. Na další stránce, která se nám zobrazí, pak zadáme SMS klíč, který nám přišel na mobil a klikneme na tlačítko Potvrdit. SMS klíč má platnost 10 minut, po uplynutí této doby už je neplatný. V případě přihlašování přes čipovou kartu si nejdříve musíme nainstalovat správce čipové karty a její čtečky. Pak zasuneme čipovou kartu do čtečky a necháme ji tam po celou dobu využívání elektronického podpisu.

Možnosti autorizace u ČSOB Internetbanking 24

Při zřizování ČSOB Internetbanking 24 si můžeme vybrat ze dvou možností, jak autorizovat jednotlivé finanční operace – buď pomocí SMS klíče a nebo pomocí čipové karty. Pokud se rozhodneme pro autorizaci prostřednictvím SMS klíče, tak po zadání finanční operace musíme kliknout na tlačítko Zaslat autorizační kód a následně nám přijde na náš mobil smska s devítimístným autorizačním kódem. Ten pak vepíšeme do příslušného políčka na obrazovce a tím operaci autorizujeme. Druhou možností je autorizace elektronickým podpisem přes čipovou kartu. Pro tuto komunikaci je potřeba mít vydaný speciální certifikát, který nám zaregistrují přímo na naší pobočce při zřízení služby. Detailní informace o tomto způsobu autorizace si pak můžeme přečíst na webových stránkách ČSOB banka, kde jsou k dispozici praktické ukázky, příručky, návody atd.

Co vše umožňuje ČSOB Internetbanking 24

ČSOB Internetbanking 24 umožňuje provádět celou řadu operací. Můžete si díky němu kdykoliv zjistit stav svého účtu, provádět běžné platební operace, podat si žádost o půjčku a tuto půjčku pak spravovat přes internet, dále si pak přes internetbanking můžeme dobít kredit svého mobilního telefonu u všech tří operátorů atd. Pokud si nejdřív chceme internetbanking jen vyzkoušet, lze využít demoverzi, kterou najdeme na webových stránkách ČSOB. Díky této demoverzi se tak můžeme s touto službou seznámit a získat o ní bližší informace.

Jaké má výhody ČSOB Internetbanking 24

Internetové bankovnictví u ČSOB má spoustu výhod, díky kterým se vyplatí ho používat. Jednou z hlavních výhod je samozřejmě to, že ke svým financím máte přístup nonstop po celý rok. Zajímavým benefitem je pak finanční zvýhodnění elektronického platebního styku. Za zmínku stojí také kvalitní uživatelská podpora – pokud si s něčím nevíte rady, nebo potřebujete pomoc, můžete zavolat na tzv. linku okamžité pomoci, která funguje nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Internetové bankovnictví od ČSOB banka je dobře zabezpečené a kvalitně zpracované. Jeho prostředí je přehledné, takže se v něm každý dokáže snadno orientovat a nabízí mnoho užitečných funkcí. Navíc se tento produkt neustále vylepšuje a rozšiřuje se nabídka služeb podle potřeb klientů.

Instalace ČSOB Internetbankingu 24

Jedním z partnerů Československé obchodní banky je společnost AutoCont, která pro zájemce z řad klientů ČSOB zajišťuje odbornou profesionální instalaci internetového bankovnictví. Pokud tedy potřebujete nainstalovat Internetbanking nebo BusinessBanking, můžete se na tuto společnost obrátit, stejně tak v případě potřeby servisního zásahu nebo jiných služeb týkajících se provozu těchto aplikací. AutoCont pořádá také půldenní školení administrace a obsluhy internetového bankovnictví.

Komfortní vyúčtování u ČSOB

Užitečnou službou, kterou Československá obchodní banka nabízí všem svým klientům je Komfortní vyúčtování. Jedná se o produkt, který nahrazuje papírové platební dokumenty(jako jsou třeba složenky nebo faktury) jejich elektronickou formou. Díky tomuto vyúčtování tak můžeme pohodlně a jednoduše platit výdaje za provoz naší domácnosti přímo ze svého internetového bankovnictví. Všechna vyúčtování jsou pak rok a půl bezplatně archivována v našem internetbankingu a kdykoliv si je můžeme stáhnout do svého počítače. Služba je poskytována zcela zdarma a klienti ČSOB si ji mohou sami zřídit přímo ve svém internetovém bankovnictví. Momentálně prostřednictvím Komfortního vyúčtování můžete platit u společností jako je např. O2, UPC, Mafra (vydavatel novin Mladá Fronta Dnes a Lidové noviny) nebo ČSOB Pojišťovna a postupně budou přibývat další.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací ČSOB a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!