Era půjčky, kontokorent a kreditní kartyJedním z důležitých produktů, jež Era poskytuje, jsou půjčky. Kromě již zmíněných hypoték a úvěrů na bydlení nalezneme v portfoliu Ery také klasickou půjčku, sjednocenou půjčku a kontokorentní úvěry. Jaké jsou jejich podmínky a hlavní výhody?

Era půjčka – úvěry od 20 000 Kč až do 600 000 Kč bez zajištění, žádné poplatky za vyřízení půjčky ani za její vedení, splácení si lze rozložit až na dobu sedmi let.

Era sjednocená půjčka – konsolidační úvěr, díky kterému si můžete více Vašich půjček sjednotit do jedné a splácet tak pouze jediné společnosti. Celkově lze sjednotit půjčky až do výše 600 000 Kč a kromě běžných úvěrů lze do této půjčka zahrnout i kontokorenty a kreditní karty. Sjednocenou půjčku můžete splácet maximálně 8 let.

Era kontokorent – možnost jít na Vašem běžném účtu do mínusu, výše kontokorentu je individuální a závisí na tom, jaké má klient na svém účtu vklady, resp. příjmy. Vyčerpanou částku je pak potřeba uhradit vždy alespoň jednou za půl roku.

Era kontokorent pro mladé – kontokorentní úvěr pro klienty Ery do 26 let, maximální výše úvěru je v tomto případě 20 000 Kč.

Era a její přímé bankovnictví

Žádná banka už si dnes nemůže dovolit neposkytovat svým klientům přímé bankovnictví a pozadu v tomto směru samozřejmě není ani Era. V rámci přímého bankovnictví nabízí internetový Era portál, dále pak mobilní aplikaci Era Smartbanking (pro Android, iOS i Windows Phone) a také telefonní bankovnictví.

 Pobočky a finanční centra Ery

Největší síť kontaktních míst a poboček je jednou z hlavní výhod Ery. Díky spolupráci s Českou poštou je možné si její produkty sjednat na většině poboček pošty, takže její kontaktní místa se nacházejí i v menších obcích, kde jiné banky svoji pobočku nemají. Kromě poštovních přepážek provozuje Era i specializovaná Era finanční centra – ty se nacházejí ve velkých městech a na těchto místech Vám pracovníci Ery poskytnou komplexní finanční služby. Kompletní seznam všech poboček, kontaktních míst a bankomatů najdete na webových stránkách Ery.

Era a její věrnostní program

Pokud si sjednáte některý z finančních produktů Ery, jednou z výhod, které Vás čekají, je jejich věrnostní program. V jeho rámci získáváte body, které si pak můžete vyměnit za atraktivní odměny z katalogu Svět odměn (např. poukázky na nákup zboží v e-shopech, elektroniku atd.). Pro děti a mládež do 18 let má Era speciální věrnostní program Era klub, v němž mohou soutěžit o zajímavé ceny, hrát různé hry atd.

Era na internetu a sociálních sítích

Internetový prezentace je v dnešní době velmi důležitá a kvalitní webové stránky mohou hrát velkou roli při rozhodování potenciálních klientů. Era u svých internetových stránek vsadila a jednoduchost a její web tak nabízí čistý a střídmý design, spolu se stručnými informace o jednotlivých finančních produktech. Stránky jsou tak přehledné, dá se v nich snadno orientovat a každý v nich bez problémů najde to, co potřebuje. Era nezapomíná ani na oblíbené sociální sítě – její profil tak můžete sledovat např. na Facebooku nebo na YouTube.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!