Nebankovní půjčky bez úroků a zdarma

Zájemci o půjčení peněz mají v základu dvě možnosti. A tedy mohou využít služeb některého z bankovních nebo nebankovních poskytovatelů. Za obecně výhodnější možnost jsou považovány bankovní produkty, ale existují i nebankovní půjčky, které je možné získat za velmi výhodných podmínek. Některé jsou poskytovány dokonce zdarma.

Klient takové společnosti tedy vrací stejnou částku, jakou si půjčil. Takové nebankovní půjčky bez úroků a zdarmajsou k dispozici většinou jako akce pro nové klienty. Ti si tak mohou půjčit v rozpětí tisícových částek s možností si nastavit termín splatnosti v od jednotek dnů po několik týdnů. A v případě, že svou půjčku vrátí do zvoleného data, tak nezaplatí nic navíc.
S první půjčkou zdarma je tak možné vyzkoušet, jak vlastně fungují tyto čím dále populárnější půjčky menších částek po internetu. Pro získání stačí navštívit web zvoleného poskytovatele a odeslat online žádost. To je velmi rychlé, pohodlné a samozřejmě jednoduché, když výsledek posouzení a tedy schválení/zamítnutí je znám už během 10 minut a požadované peníze jsou na bankovní účet žadatele zaslány ihned poté.

Půjčka před výplatou na cokoliv

Kromě rychlosti vyřízení hlavní výhodou je, že se vrací stejná částka, jako se půjčuje. Čili takováto půjčka před výplatouje tedy zdarma a bez úroku, což jistě ocení každý, kdo potřebuje získat finanční prostředky pro akutní výdaje. Vzhledem ke kratší době splácení se v podstatě očekává, že peníze budou splaceny poté, co klient obdrží svůj nejbližší příjem. Termín pro splácení si je velmi často možné i posunout.
Pro produkty z této kategorie je charakteristické, že pro jejich získání není třeba splnit nějaké přísné podmínky. Zájemcům většinou stačí splňovat minimální věk 18 let, mít trvalý pobyt v ČR a často je také nutné mít vlastní bankovní účet pro obdržení finančních prostředků. Naopak není nutné dokazovat své výdělky nebo mít ručitele.
Velmi často se je v souvislosti s těmito půjčkami možné setkat s pojmem finská půjčka. Toto označení vzniklo díky tomu, že právě ve skandinávské zemi tento typ nebankovního financování objevil v roce 2005 úplně poprvé a postupem času se rozšířil do dalších států. Co je to finská půjčka si přečtěte také na wikipedii, kde se nachází podrobný text, ve kterém jsou shrnuty hlavní výhody, ale také nevýhody takovéto rychlé internetové půjčky.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!