Poštovní spořitelna ERAPoštovní spořitelna ERA je součástí Československé obchodní banky, a.s., která je z pohledu celkové hodnoty aktiv největší bankou v České republice i ve střední Evropě. Bankovní produkty Poštovní spořitelny v současné době slouží už více než dvěma miliónům klientů, a to pomocí nejširší sítě obchodních míst v České republice. Více informací o skupině ČSOB najdete na internetových stránkách www.csob-cz.cz.

Kde Poštovní spořitelnu najdete?

Najdete nás prakticky všude po celé České republice! Jsme připraveni poskytnout kvalitní služby pro nové i stávající klienty na pobočkách (finančních centrech), kterých je už více než 50. Své účty můžete efektivně obsluhovat také přes naši síť 650 bankomatů. Díky jedinečnosti naší obchodní sítě můžete vyřídit své finanční záležitosti také o víkendu – 524 pošt je totiž otevřeno také v sobotu a 21 pošt i v neděli. Pokud preferujete ovládání svých financí spíše na dálku, aniž byste museli navštívit pobočku, máme i pro vás řadu možností. Využijte vzdáleného bankovnictví, a ovládejte svůj účet přes internet, telefonní linku a mobilní telefon.

Co Poštovní spořitelna nabízí?

Naším cílem je nabídnout vám takové finanční služby, které váš skutečný život zjednoduší. Proto jsme se rozhodli novou podobu našich finančních služeb zastřešit značkou ERA, značkou, která pro vás bude zárukou jednoduchosti, otevřenosti a vstřícnosti. Věříme, že ERA dokáže správně reagovat na vaše přání a naplnit vaše očekávání, a zároveň si uchová to nejlepší z dlouhé tradice Poštovní spořitelny. Nabízíme vám nejen produkty a služby, ale také otevřený a rovnocenný vztah. Aby v praxi toto skutečně platilo, máte k dispozici člověka na vaší straně – nezávislého ombudsmana, jehož úkolem je hájit vaše zájmy a zajistit dodržování pravidel, ke kterým jsme se přihlásili – v Kodexu chování mezi bankami a klienty České bankovní asociace.

A jaká je produktová nabídka Poštovní spořitelny?

Máme pro vás několik řad produktů a služeb, které by vám měly pomoci při řešení všech finančních otázek. Jsme přesvědčeni, že si u nás vyberete ten správný účet, spoření, půjčku nebo pojištění, ať už jako fyzická osoba nebo podnikatel. Využili jsme také dlouhodobé zkušenosti ze vzájemné spolupráce se subjekty zvláštního typu, a tak dnes můžeme nabídnout produkty a služby na míru jak municipální sféře (obce, města, kraje), tak bytovým družstvům či neziskovému sektoru.

Co Poštovní spořitelna podporuje?

Při sestavování nové nabídky služeb klademe důraz nejen na jednoduchost, ale také unikátnost. Proto se nám podařilo stát se průkopníkem některých bankovních služeb, ze kterých můžete využít například:

  • CashBack – službu, která umožňuje vybrat hotovost přímo u pokladen v různých prodejnách pomocí platební karty, a to bez jakýchkoli poplatků (uvedeno na trh v roce 2006)
  • Komfortní vyúčtování – službu, která zobrazí vaše faktury a účty přímo v internetovém bankovnictví, stačí je jen zkontrolovat a rovnou je zaplatíte tím nejpohodlnějším způsobem
  • PaySec – pro rychlé a bezpečné zaplacení na internetu – pro provedení platby stačí dvě kliknutí

A co Poštovní spořitelna podporuje mimo banku?

Ceníme si vzdělání a zvláště pak začínajících talentů, jsme proto pyšným generálním partnerem projektu Česká hlava, který každoročně odměňuje nejvýznamnější počiny na poli české vědy. V rámci ocenění se uděluje Cena Poštovní spořitelny Naděje, kterou je ohodnocen nejvýraznější počin středoškolského studenta v odborné nebo vědecké činnosti. Patříme mezi největší podporovatele českého filmu (například úspěšného snímku Tobruk), fandíme také české a slovenské hudbě, a proto jsme mimo jiné podpořili turné a CD skupin Chinaski, Divokej Bill a také turné slovenské kapely No Name.

Poštovní spořitelna boří bariéry…

Rádi bychom umožnili přístup na naše pobočky všem, proto má nyní už bezmála 1000 pošt a poboček (finančních center) bezbariérový vstup. Dalších více než 1200 pošt je vybaveno signálním zařízením pro přivolání obsluhy. Tradicí se stala speciální nabídka pro handicapované klienty, pro které je účet vždy zvýhodněn.

Základní údaje o Poštovní spořitelně

Obchodní firma Československá obchodní banka, a.s.
Sídlo Radlická 333/150, 150 57 Praha 5
Právní forma akciová společnost
Registrace zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B XXXVI, vložka 46
Předmět podnikání banka
Orgán dohledu Česká národní banka (ČNB), Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1
Identifikační číslo 00001350
DIČ CZ00001350 (od 1. 1. 2009: CZ699000761)
Kód banky 0300
SWIFT kód banky CEKOCZPP
Internetová adresa www.erasvet.cz
Telefonické spojení 800 210 210
Datová schránka 8qvdk3s


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!