Ukázka Era přihlášení na portálu YouTubeNebudete -li si s Vaším prvním přihlášením na Era portál vědět rady, zkuste se podívat na video, na kterém je podrobně vysvětlen celý postup. Video je uloženo na oblíbeném portálu YouTube a dostanete se na něj i z úvodní stránky pro Era přihlášení. Kromě tohoto videa obsahuje YouTube profil Ery i celou řadu dalších příspěvků, týkajících se jejích služeb a produktů – jedná se o videa, vysvětlující některé aplikace a služby, reklamní spoty a mnoho dalších.

Era přihlášení do mobilního bankovnictví

Vedle klasického internetového bankovnictví umožňuje Era svým klientům také přístup na účet pomocí mobilní aplikace. Ta se nazývá Era Smartbanking a je dostupná pro všechny tři hlavní operační systémy – Android, iOS i Windows Phone. Stažení i využívání této aplikace je zcela zdarma a najdete ji buď v příslušných internetových obchodech nebo na stránce www.erasmartbanking.cz, která se věnuje čistě této aplikaci.

Era přihlášení do smartbankingu je stejně snadné a rychlé, jako u klasického internetového bankovnictví – pro přihlášení používáte stejné identifikační a autorizační údaje jako na Vašich ostatních zařízeních.

 Era přihlášení do firemního bankovnictví

K firemnímu bankovnictví Ery se klienti stále přihlašují přes původní rozhraní Poštovní spořitelny. Přihlásit se je možné buď pomocí identifikačního čísla a PINu nebo vložením čipové karty do čtečky. Odkaz pro vstup do firemního bankovnictví je na úvodní stránce pro Era přihlášení pod položkou Další služby. Na stejném místě je i odkaz pro vstup do aplikace PaySec.

Era přihlášení do věrnostního programu Svět odměn

Jednou z mnoha výhod, které Era svým klientům přináší, je atraktivní věrnostní program se spoustou krásných odměn. Ten je určený všem, kdo mají u Ery založený běžný účet a pro jeho využívání je třeba se do něj zaregistrovat – buď v internetovém bankovnictví, telefonicky, nebo na některé z poboček Ery (ve finančním centru nebo na poště). Po úspěšné aktivaci je možné začít Svět odměn naplno využívat a sbírat body, jež si pak vyměníte za různé atraktivní odměny.

Era přihlášení do dětského Era klubu

Zatímco pro dospělé klienty má Era Svět odměn, pro děti a mládež do 18 let připravila speciální dětský Era klub. Pro vstup do Era klubu je nejdříve nutné provést registraci (na webových stránkách www.eraklub.cz) a následně tento uživatelský účet spárovat s příslušným produktem (Era osobní účet, Era první konto nebo Dětská vkladní knížka). Era přihlášení do Era klubu se pak provádí pomocí uživatelského jména a přihlašovacího hesla, které se vyplní do jednoduchého formuláře, jenž najdete pod odkazem v levé horní části webu.

Kontaktní údaje při problémech s Era přihlášením

Pokud Vám žádný z návodů nepomůže a budete mít s přihlášením stále potíže, můžete využit některý z následujících kontaktů, kde Vám rádi poradí. Pro telefonické dotazy ohledně Era přihlášení slouží kontaktní linka 495 800 121, která je v provozu nonstop včetně víkendů a svátků. Pokud používáte Skype, můžete využít i tento způsob kontaktu, další alternativou je pak videobankéř (pouze ve všední dny od 9 do 20 hodin). Pokud dáváte přednost písemné komunikaci, na Vaše dotazy ohledně Era přihlášení Vám odpoví také na chatu, který je součástí webových stránek Ery nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Dotaz lze poslat i prostřednictvím esemesky ve tvaru ERA váš dotaz na číslo 736 302 309.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!