Ukázka Era přihlášení na portálu YouTubeNebudete -li si s Vaším prvním přihlášením na Era portál vědět rady, zkuste se podívat na video, na kterém je podrobně vysvětlen celý postup. Video je uloženo na oblíbeném portálu YouTube a dostanete se na něj i z úvodní stránky pro Era přihlášení. Kromě tohoto videa obsahuje YouTube profil Ery i celou řadu dalších příspěvků, týkajících se jejích služeb a produktů – jedná se o videa, vysvětlující některé aplikace a služby, reklamní spoty a mnoho dalších.

Česká spořitelna v současné době připravuje spuštění nové verze internetového bankovnictví Servis24 Internetbanking. Vše o Servis24 přihlášení na účet naleznete na našem webu. Servis24 přihlášení na účet a jak na to?

Era přihlášení do mobilního bankovnictví

Vedle klasického internetového bankovnictví umožňuje Era svým klientům také přístup na účet pomocí mobilní aplikace. Ta se nazývá Era Smartbanking a je dostupná pro všechny tři hlavní operační systémy – Android, iOS i Windows Phone. Stažení i využívání této aplikace je zcela zdarma a najdete ji buď v příslušných internetových obchodech nebo na stránce www.erasmartbanking.cz, která se věnuje čistě této aplikaci.

Era přihlášení do smartbankingu je stejně snadné a rychlé, jako u klasického internetového bankovnictví – pro přihlášení používáte stejné identifikační a autorizační údaje jako na Vašich ostatních zařízeních.

Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a rychlé. prostřednictvím bezpečného URL. Servis24 Internetbanking slouží k obsluze sporožirových a vybraných běžných účtů přes internet. Servis24 přihlášení je opravdu velice snadné a intuitivní.Era přihlášení do firemního bankovnictví

K firemnímu bankovnictví Ery se klienti stále přihlašují přes původní rozhraní Poštovní spořitelny. Přihlásit se je možné buď pomocí identifikačního čísla a PINu nebo vložením čipové karty do čtečky. Odkaz pro vstup do firemního bankovnictví je na úvodní stránce pro Era přihlášení pod položkou Další služby. Na stejném místě je i odkaz pro vstup do aplikace PaySec.

Pokud chcete nejlevnější půjčky ihned na trhu a vše vyřídit jednoduše a online, jsme tady pro vás. Servis24.cz Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví České spořitelny. Pro Servis24 přihlášení na účet můžete volit dva základní způsoby zabezpečení.

Era přihlášení do věrnostního programu Svět odměn

Jednou z mnoha výhod, které Era svým klientům přináší, je atraktivní věrnostní program se spoustou krásných odměn. Ten je určený všem, kdo mají u Ery založený běžný účet a pro jeho využívání je třeba se do něj zaregistrovat – buď v internetovém bankovnictví, telefonicky, nebo na některé z poboček Ery (ve finančním centru nebo na poště). Po úspěšné aktivaci je možné začít Svět odměn naplno využívat a sbírat body, jež si pak vyměníte za různé atraktivní odměny.

Era přihlášení do dětského Era klubu

Zatímco pro dospělé klienty má Era Svět odměn, pro děti a mládež do 18 let připravila speciální dětský Era klub. Pro vstup do Era klubu je nejdříve nutné provést registraci (na webových stránkách www.eraklub.cz) a následně tento uživatelský účet spárovat s příslušným produktem (Era osobní účet, Era první konto nebo Dětská vkladní knížka). Era přihlášení do Era klubu se pak provádí pomocí uživatelského jména a přihlašovacího hesla, které se vyplní do jednoduchého formuláře, jenž najdete pod odkazem v levé horní části webu.

Kontaktní údaje při problémech s Era přihlášením

Pokud Vám žádný z návodů nepomůže a budete mít s přihlášením stále potíže, můžete využit některý z následujících kontaktů, kde Vám rádi poradí. Pro telefonické dotazy ohledně Era přihlášení slouží kontaktní linka 495 800 121, která je v provozu nonstop včetně víkendů a svátků. Pokud používáte Skype, můžete využít i tento způsob kontaktu, další alternativou je pak videobankéř (pouze ve všední dny od 9 do 20 hodin). Pokud dáváte přednost písemné komunikaci, na Vaše dotazy ohledně Era přihlášení Vám odpoví také na chatu, který je součástí webových stránek Ery nebo můžete vyplnit kontaktní formulář. Dotaz lze poslat i prostřednictvím esemesky ve tvaru ERA váš dotaz na číslo 736 302 309.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!